Spet smo v pisarni!

Spet smo v pisarni! 🙌

Najlepša hvala vsem, ki ste obiskali našo stojnico na Christmasworldu.

Zaradi vaše prisotnosti je bil dogodek poseben in cenili smo priložnost, da se povežemo z vami.

Če imate dodatna vprašanja ali potrebujete informacije, se obrnite na nas. Veselimo se, da bomo ostali povezani!